Баптисти оголосили збір коштів для постраждалих від паводку

Повені на заході України - фото 1
Повені на заході України
Баптисти оголосили збір допомоги для відновлення постраждалих регіонів від повені на заході України.

Про це повідомляє Слово про слово з посиланням на сайт ВСЦ ЄХБ.

"Наша увага прикута до Західної України, де намагаються ліквідувати наслідки негоди і затоплення. Ми, як Церква, найперше виявляємо співучасть через ревні молитви до Господа. Тому закликаємо усі наші церкви до посту і молитви про подалання наслідків цього екологічного лиха", - йдеться у зверненні ВСЦ ЄХБ.
"Люди потребують допомоги, тому якщо Бог торкається вашого серця, ви можете надіслати кошти на рахунок ВСЦ ЄХБ. Згодом на сайті буде детальна інформація про те що зібрали і кому допомогли", - -зазначють автори.

Вся допомога буде передана обласним об’єднанням, де найбільше постраждали люди.

Здійснення благодійних внесків і пожертвувань за посиланням.

Дуже просимо повідомити нас текстовим повідомленням, вказавши прізвище і суму здійсненого вами добровільного внеску (смс, вайбер, телеграм). Номер офісу ВСЦ ЄХБ 0676568052.

Через паводки у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях, за попередніми оцінками, завдано збитків на 234 млн грн. Про це на брифінгу розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій. “Через негоду пошкоджені певні інфраструктурні об’єкти у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях. За інформацією від “Укравтодору” та Служб автомобільних доріг, за попередніми оцінками, на 234 млн грн завдано збитків по цих областях”, – сказав міністр. Крім того, постраждали тисячі домогосподарств.