Баптисти проведуть Всеукраїнський форум сімейного служіння

Третій всеукраїнський форум сімейного служіння християни-баптисти проведуть 21 листопада. Подію організовує комітет сімейного служіння ВСЦ ЄХБ на чолі із пастором Станіславом Грунтковським.

Баптисти проведуть Всеукраїнський форум сімейного служіння - фото 62024

 

Серед промовців пастори та досвідченні подружні пари: сімейні консультанти, душеопікуни-практики, засновники сімейних рухів та організатори сімейних проєктів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

21 листопада – Всеукраїнський форум сімейного служіння

На форум запрошують керівників сімейного служіння, членів їхніх команд, пасторів і служителів, організаторів сімейних клубів, керівників малих груп і сім’ї, які прагнуть зростання.

"Сімейне служіння росте, розгалужується, рухається все далі і глибше, досягаючи різних куточків України. І це означає, що потреба у спорядженні служителів зростає неймовірним темпом, - йдеться у зверненні організаторів заходу. - Служити сім’ям означає мати особливу любов та покликання тим, хто тут на землі відображає стосунки Христа і Церкви. Всеукраїнський форум сімейного служіння покликаний “спорядити святих на діло служби”".

Теми і деталі реєстрації тут.