Біблія посіла перше місце в рейтингу подкастів на платформі Apple

15 січня, 18:04
Культура
Біблія посіла перше місце в рейтингу подкастів на платформі Apple - фото 1
Перше місце в рейтингу подкастів на платформі Apple очолила програма, де католицький священник читає Біблію.

Про це інформує Сredo.

З 2 січня 2021 року список подкастів на платформі Apple очолює програма отця Майка Шмітца «The Bible in a Year». Вона навіть перемогла продукцію таких медіа, як «The New York Times» або «NBC News».

Кожен запис, який триває від 15 до 25 хвилин, – це фрагмент зі Святого Письма і молитва. Нові передачі будуть виходити в ефір щодня до кінця 2021 року. За цей час можна прослухати всю Біблію. Почергові фрагменти підібрані за схемою, яку розробив Джефф Кевінз, а саме про творення історії, яка легко сприймалася б.
Отець Шмітц визнав, що, читаючи «книгу за книгою», слухачі дісталися б до читання Нового Завіту тільки в листопаді. Він зазначив, що не було б добре, якби особистість Ісуса не була б добре помітна протягом 10 місяців. Щоб цьому запобігти, в подкасті будуть моменти, які священник назвав «месіанським контрольними пунктами».

Перший повинен відбутися десь близько 90-го подкасту (протягом майже тижня слухачі слухатимуть Євангеліє від Івана).

Коментуючи інтерес до подкасту, священник зазначив, що католики часто привчені тільки до гучного проголошення Святого Письма, до того, що «їм його вимовляють».

«Може, тому ми трохи спочиваємо на лаврах і не обов’язково заглиблюємося [в нього], не ставимо питань про переклади, контексти тощо, – говорить отець Шмітц. – Однак ми й надалі голодні без цих знань».

Священник вважає, що привабливість подкасту не тільки в тому, що він дозволяє прочитати за рік всю Біблію, а в тому, що можна ділити її (подкасти) на легкі для засвоєння уривки.

«Завдяки цьому, для багатьох людей те, що виглядало недоступним, стало доступним», – зазначив священик.

Теги: #Біблія