Бігав оголений: у Києво-Печерській лаврі стався інцидент з монахом УПЦ МП

Бігав оголений: у Києво-Печерській лаврі стався інцидент з монахом УПЦ МП - фото 1
У Київо-Печерській лаврі монах в оголеному вигляді вистрибнув з вікна другого поверху на сніг. Чоловік регулярно вживав спиртні напої. Перебуваючи у стані сп'яніння, міг страждати від психічних розладів.

Про деталі інциденту у лаврі розповіла журналістка Ірина Федорів на сторінці Facebook, передає Фокус.

Зі слів Федорів, подія сталась 6 грудня. Як повідомили джерела у правоохоронних органах, під ранок з вікна другого поверху корпусу №99 Києво-Печерської лаври вистрибнув п'яний та оголений монах, на ім'я Володимир. Опинившись на снігу, почав битись у двері інших корпусів, щоб дістатись до мешканців.

До чоловіка викликали правоохоронців та медиків. Потім доправили до лікарні і надали допомогу у зв'язку з отриманими травмами, пояснила журналістка.

Інше джерело, зі слідчо-оперативної групи, додало деякі деталі. Зокрема, монах, випивши зайвого, страждав на "періодичні нервово-психічні розлади". Розлад міг стати причиною того, що монах вистрибнув з вікна. Одна з версій — він міг намагатись вчинити суїцид, припустили співрозмовники Федорів.

На сторінці медійниці не описується, наскільки буквально потрібно розуміти, що монах був "голий".
Також вона опублікувала світлину чоловіка, який може бути фігурантом подій у лаврі, і вказала ім'я — "Рибаков Р.В."

Бігав оголений: у Києво-Печерській лаврі стався інцидент з монахом УПЦ МП - фото 126312

 

Офіційного підтвердження інциденту з монахом поки що немає. Зокрема, про це не пишуть на сайті та на сторінці Facebook Києво-Печерської лаври. Також про це не пише ГУ Нацполіції у місті Київ.