Єпископ УПЦ МП, якого "застукали" із хористом під час обшуку, очолив святкове Богослужіння в Чернівцях

Єпископ УПЦ МП, якого "застукали" із хористом під час обшуку, очолив святкове Богослужіння в Чернівцях - фото 1
Єпископ Івано-Франківський і Коломийський УПЦ МП Никита, який внесений у базу "Миротворець", на вихідні очолив святкове Богослужіння у храмі Трьох Святителів у Чернівцях.

Про це йдеться на офіційній сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ, передає "Еспресо.Захід".

"12 лютого, престольне свято на честь Трьох Святителів відсвяткували у храмі-усипальниці Буковинських митрополитів, що знаходиться на території міського кладовища. Божественну літургію, з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, очолив єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита", – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, владика Никита Сторожук свого часу виступав проти ковідних обмежень. Влаштував "кашляючу диверсію" у редакції газети "Молодий буковинець" (Чернівці), яка передрукувала новину "Релігійної правди" про те, що він хворий на коронавірус.

12 грудня Сторожуку виповнилось 42 роки.

За даними джерел LB.ua, "під час обшуку (у Чернівцях. - Ред.) співробітники СБУ заскочили в момент фізичної близькості секретаря Чернівецької єпархії УПЦ МП архимандрита Никиту з 17-річним хлопцем, що співає в місцевому хорі".

Натомість Сторожук стверджує, що це нібито правоохоронці наказали роздягтися присутнім й у такому вигляді сфотографували.

До слова, Митрополит Онуфрій висвятив Никиту Сторожука у єпископа Івано-Франківського кількома днями після того, як СБУ провела обшуки на території Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП. Тоді було знайдено методички з Москви, російські паспорти та посвідчення окупантів. За даними спецслужби, представники РПЦ ставили завдання займатися дезінформацією щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та ситуації на фронті.