Біля парламенту Канади за мир в Україні молилися католики, православні, протестанти, юдеї та буддисти

Біля парламенту Канади за мир в Україні молилися католики, православні, протестанти, юдеї та буддисти - фото 1
Представники Української Греко-Католицької Церкви в Канаді взяли участь у черговій акції під назвою «Молитва за мир для України та всього світу». Захід відбувся біля парламенту Канади в Оттаві 25 червня.

Серед гостей та учасників були канадські та міжнародні релігійні лідери, представники посольств, члени парламенту та сенатори. Священнослужителі Греко-Католицької, Римо-Католицької, Лютеранської, Баптиської Церков, Православної Церкви України, релігійні провідники єврейської та тібетської спільнот в Канаді промовляли слова молитов з надією та вірою в Божу допомогу, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

За словами священнослужителя українського собору Святого Івана Хрестителя о. Йоакима Ковальчука, ЧСВВ, який виголошував молитву від імені спільноти УГКЦ в Оттаві, цього року молитва за мир виражала гостру потребу зібратися разом і шукати миру, звертаючись до Бога.

"Засвідчуючи незліченні вбивства невинних дітей, жінок і чоловіків, учасники намагалися надіслати повідомлення тим, хто веде війну, і тим, хто підтримує цю війну, про те, що більшість людства хоче припинити вбивства і знущання над українським народом, які продовжує чинити ворожа росія, та прагне миру в усьому світі", – наголосив священнослужитель.

Організатори молитви та українці, які виїхали в Канаду вже в час повномасштабної війни, розв’язаної Росією, мають упевненість у тому, що ця акція ще раз продемонструє підтримку України та її народу, який бореться за свою свободу, суверенітет, демократію та безпеку в усьому світі, українсько-канадською громадою.