• Головна
  • Новини
  • Блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ канонізують на початку грудня...

Блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ канонізують на початку грудня

03.07.2013, 12:35
Блаженних Івана Павла ІІ та Івана ХХІІІ канонізують на початку грудня - фото 1
Комісія кардиналів та єпископів з Конгрегації у справах канонізації святих 2 липня розглянула справу ймовірного чудесного зцілення за заступництвом блаженного Папи Івана Павла ІІ.

Іван ХХІІІКомісія кардиналів та єпископів з Конгрегації у справах канонізації святих 2 липня розглянула справу ймовірного чудесного зцілення за заступництвом блаженного Папи Івана Павла ІІ. Як інформує ватиканіст Андреа Торніеллі, ця ж комісія має висловити своє рішення і у справі чуда за заступництвом блаженного Папи Івана ХХІІІ. Також цілком можливо, що цих двох пап римських канонізують під час однієї урочистості на початку грудня.

Блаженний Іван Павло ІІТорніеллі додає, що стосовно Івана Павла ІІ, йдеться про оздоровлення жінки, яке неможливо науково пояснити. Найближчим часом префекта Конгрегації у справах канонізації прийме на аудієнції Папа Франциск, щоб ознайомитись з пропозиціями декретів в справі чудес та героїчних чеснот.

Як відомо, умовою канонізації є визнання автентичності чуда за посередництвом блаженного, після його беатифікації. У випадку Івана Павла ІІ – після 1 травня 2011, у випадку Івана ХХІІІ – після 3 вересня 2000р, повідомляє Католицький оглядач.