Британські лідери помолилися за мир в Україні в катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні

Британські лідери помолилися за мир в Україні в катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні - фото 1
24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні за участі релігійних лідерів різних конфесій і релігій відбулася молитва за мир в Україні. Разом молилося понад 700 осіб. Серед присутніх були колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і мер Лондона Садік Хан.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Собор був прикрашений паперовими янголами, які зробили діти зі школи Святої Марії. Кількість янголів — 160, що символізує офіційну цифру вбитих дітей в Україні під час війни, як розповів владика Кеннет Новаківський.

Символічною була і кількість запалених свічок. Під час молитви діти зі школи Святої Марії разом із громадськими лідерами тримали 52 запалені свічки на знак 52-х тижнів опору російській агресії.

Британські лідери помолилися за мир в Україні в катедральному соборі Пресвятої Родини в Лондоні - фото 109449

«Серед гостей були лідери Англіканської Церкви, Римо-Католицької Церкви, єврейської громади, інших деномінацій. А також колишній прем’єр-міністр Борис Джонсон, мер Лондона Садік Хан, представники Палати лордів та члени парламенту й місцевої мерії», — зазначив владика Кен.