Буддизм Діамантового шляху відзначає 20 років в Україні

09.11.2011, 10:54
20 років тому, у 1991 році, до Києва, Запоріжжя та Харкова вперше приїхав Лама Оле Нідал. З того часу почалася історія буддизму Діамантового шляху в Україні.

20 років тому, у 1991 році,  до Києва, Запоріжжя та Харкова вперше приїхав Лама Оле Нідал. З того часу почалася історія буддизму Діамантового шляху в Україні.  Сьогодні повчання Діамантового шляху лінії Карма Каг'ю практикують у 20-ти світських центрах та групах по всій Україні.

З нагоди 20-ї річниці Діамантового шляху в Україні Об'єднання буддистів Діамантового шляху лінії Карма Каг'ю та благодійний фонд "Жива традиція" організовують Дні буддійської культури. Як стверджують організатори, кожний бажаючий з 8 по 27 листопада, в залежності від своїх вподобань зможе або подивитись фільм про буддизм, або відвідати виставку сучасного чи то буддійського мистецтва, послухати повчання буддійських вчителів, поспілкуватись та навіть спробувати помедитувати разом з буддистами. 

"Ми пропонуємо зануритись в атмосферу країн, що живуть за законами Дхарми (повчання Будди) та познайомитись з їх унікальною культурою, а також доторкнутись до глибоких, сповнених великого змісту традицій", – розказав Голова правління благодійного фонду "Жива традиція" Олександр Рибін.

Під час Днів буддійської культури у київському буддійському центрі Діамантового шляху лінії Карма Каг'ю 26 листопада розповідатимуть як живуть та практикують київські буддисти.

Дні буддійської культури завершаться спільною безперервною 12-годинною медитацією з побажаннями розвитку та процвітання Україні, а також взаємопорозуміння та щастя всім українцям. Медитація розпочнеться о 7-й ранку 27 листопада одночасно в усіх центрах та групах Діамантового шляху в Україні, що входять до складу Об'єднання буддистів Діамантового шляху лінії Карма Каг'ю, та триватиме 12 годин.

Довідка: Релігійний центр Карма Каг’ю перебуває  під духовним керівництвом Г'ялва Кармапи XVII Тхає Дордже та скеровується Ламою Оле Нідалом. Об’єднання на сьогодні є найбільшою буддійською організацією в Україні: до її складу входять 20 буддійських центрів та медитаційних груп з більшості обласних центрів України. Центр є частиною міжнародної спільноти буддистів традиції Карма Каг’ю. В цьому році Об'єднання відзначає 20-ту річницю з часів першого візиту Лами Оле Нідала в Україну.