• Головна
  • Новини
  • Центр громадського здоров'я та ПЦУ разом поширюватимуть інформацію про важливість вакцинації від COVID-19...

Центр громадського здоров'я та ПЦУ разом поширюватимуть інформацію про важливість вакцинації від COVID-19

29 січня, 11:10
Центр громадського здоров'я та ПЦУ разом поширюватимуть інформацію про важливість вакцинації від COVID-19 - фото 1
В.о. голови Центру громадського здоров'я Ігор Кузін і начальник відділу управління проєктами та міжнародної співпраці ЦГЗ Ольга Гвоздецька домовилися з предстоятелем Православної Церкви України Митрополитом Епіфанієм, що ЦГЗ і Церква спільно розроблять матеріали про вакцинацію проти коронавірусної інфекції для парафіян храмів.

Центр громадського здоров’я співпрацюватиме з ПЦУ у питаннях протидії COVID-19
28 січня 2021 року в. о. генерального директора ЦГЗ Ігор Кузін та начальник відділу управління проектами та міжнародної співпраці Ольга Гвоздецька зустрілися з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм та архиєпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм.

За повідомленням пресслужби Центру громадського здоров’я, під час зустрічі представники обговорили актуальну епідеміологічну ситуацію в Україні та світі, протидію пандемії COVID-19, зокрема, завдяки вакцинації.

Сторони обговорили співпрацю та взаємодію Центру громадського здоров‘я й Церкви. Зокрема, домовилися про продовження популяризації протиепідемічних заходів у релігійних організаціях та дотримання правил у храмах — носіння маски, респіраторна гігієна та гігієна рук, фізична дистанція.

Додатково обговорювалося питання вакцинації проти COVID-19 та поширення достовірної інформації серед вірян. Зокрема, для цього Центр і Церква спільно будуть розробляти низку інформаційних матеріалів для прихожан храмів.

Кампанію з вакцинації в Україні обіцяють розпочати в лютому.