Ченці Афону масово хворіють на  коронавірус, є смертельний випадок

10.12.2020, 14:52
Світові
Ченці Афону масово хворіють на  коронавірус, є смертельний випадок - фото 1
Про випадки захворювання на коронавірус, виявлених на Святій горі Афон, і про заходи, вжиті проти поширення вірусу, розповів 9 грудня о інтерв'ю "Greek Times" цивільний губернатор Афону Афанасіос Мартінос

Джерело: Credo.press

«Шість монастирів в даний час знаходяться на карантині, - повідомив він. - Останнім часом повідомлялося про випадки зараження вірусом ченців. 76-річний монах, у якого були серйозні захворювання, помер через вірус минулої суботи».

За словами Афанасіос Мартінос, які цитує "Orthodox Times", сім ченців (четверо в Салоніках, троє в Полігірос) в даний час проходять лікування від коронавирусу в лікарнях. «За іншими ченцями спостерігають, оскільки в Центрі здоров'я в Кареї використовуються пульсоксиметри. Тільки один чернець з обмеженими фізичними можливостями не доставили в лікарню, але він також перебуває під контролем пульсоксиметра », - сказав губернатор.

Він визнав, що в деяких скитах і келіях "майже всі" насельники заразилися вірусом.

З 7 грудня на Афон припинений допуск осіб, які не проживають на півострові постійно. Як виняток доступ дозволений тим, хто працює над поточними проектами, і державним службовцям.