• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Через обстріли ісламістів українців в Ізраїлі просять не ігнорувати сигнал тривоги - бігти до бомбосховищ...

Через обстріли ісламістів українців в Ізраїлі просять не ігнорувати сигнал тривоги - бігти до бомбосховищ

11.05.2021, 14:52
Світові
Через обстріли ісламістів українців в Ізраїлі просять не ігнорувати сигнал тривоги - бігти до бомбосховищ - фото 1
Посольство Україні в Ізраїлі оприлюднило рекомендації у зв'язку із загостренням безпекової ситуації в цій державі.

Як передає Укрінформ, у повідомленні Посольства України в Державі Ізраїль ідеться: “У зв’язку із ескалацією ізраїльсько-палестинського протистояння та масованими ракетно-мінометними обстрілами південних територій Ізраїлю, а також можливими обстрілами центральної частини Ізраїлю, у т.ч. міста Єрусалим, громадянам України рекомендується зберігати пильність і уважно відслідковувати повідомленням місцевих компетентних органів Ізраїлю для підвищення рівня обізнаності щодо власної безпеки”.

У випадку обстрілів може бути активована сирена попередження. Посольство закликає громадян України ставитись до всіх таких попереджень як до реальних і дотримуватись інструкцій місцевої влади.

У разі перебування у населених пунктах у безпосередній близькості від Сектору Газа під час включення сигналу повітряної тривоги громадянам рекомендується невідкладно скористатися бомбосховищами.

Для отримання додаткової інформації громадянам України, які перебувать в Ізраїлі, потрібно слідкувати за веб-сайтом командування внутрішнього фронту армії оборони Ізраїлю.

У разі потрапляння у надзвичайні обставини громадянам України слід звертатися до Посольства України в Державі Ізраїль за телефоном екстреного зв’язку: + 972-546-676-782; української дипустанови в Рамаллі за телефоном: +972-59-969-95-61.

10 травня із Сектору Гази був здійснений ракетний обстріл півдня Ізраїлю, в деяких населених пунктах спрацювали сирени. Крім того, на територію Ізраїлю були запущені повітряні кулі з вибухівкою.

Відповідальність за напади взяло терористичне угрупування «Ісламський джихад».

У відповідь на ракетний обстріл танки Армії оборони Ізраїлю завдали ударів по об'єктах радикального палестинського руху ХАМАС.