Чиновник з Прикарпаття звинуватив священика у поширенні паніки через паводок

На Івано-Франківщині голова Заболотівської ОТГ Іван Танюк звинуватив у «розповсюдженні паніки» місцевого священика, який на стрімах у Facebook показував наслідки повені у Заболотові.

Про це повідомила журналістка Hromadske Мар'яна П'єцух, з посиланням на заяву місцевого виконкому, інформує Zaxid.net.

Підтоплення у Заболотові почались ще кілька днів тому, коли вкотре через аномальні опади почала руйнуватись місцева дамба на річці Прут. Священик Сергій Радченко під час прямих трансляцій у Facebook демонстрував руйнівні наслідки паводку. Окрему увагу на стрімах він приділяв місцевій дамбі, через прорив якої і затопило селище.

У відповідь голова Заболотівської ОТГ Іван Танюк заявив, що отець Сергій «просто розводить паніку серед населення» і назвав його «блогером-політиком на замовлення». Він попросив не висвітлювати роботу місцевої влади щодо укріплення дамби.

«Просимо не виставляти неправдивої інформації щодо роботи місцевої влади, про укріплення дамби у селищі Заболотів ... Ви своїми трансляціями лякаєте жителів Заболотова, доводите до стресового стану та навіюєте паніку (пророкуєте плавати нам разом з рибками). Отче, ви або служитель Богу і громаді як священик, або як блогер-політик на замовлення», – заявив Танюк.