Члени Синоду УГКЦ відвідали в Римі головний осідок Василіанського чину
Під час зустрічі у храмі Царя Христа єпископи помолилися Молебень до святого Василія Великого, який очолив владика Венедикт Алексійчук, єпископ Чиказької єпархії Святого Миколая. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Після молитви протоархимандрит Василіанського чину отець Роберт Лисейко звернувся зі словами вдячності до Блаженнішого Святослава, усіх владик та працівників Секретаріату Синоду Єпископів за присутність і спільну молитву.
«Ми дуже раді, що вся василіанська родина сьогодні знову в нашій обителі вітає Синод нашої Церкви. Ця подія є радісною, адже демонструє єдність Української Греко-Католицької Церкви. Єпископат, священики та миряни — усі ми тут представляємо нашу глобальну Українську Греко-Католицьку Церкву, яка розсіяна по цілому світі. Ми раді зібратися й разом молитися за нашу Церкву, за Україну та за мир, а також пережити цю хвилину радості, спілкування та єднання», — наголосив протоархимандрит Чину святого Василія Великого.