"Цілий світ жахнувся побачивши те, що відбувалося у Бучі", - Архиєпископ РКЦ Мечислав Мокшицький

05 квітня, 16:13
Католики
"Цілий світ жахнувся побачивши те, що відбувалося у Бучі", - Архиєпископ РКЦ Мечислав Мокшицький - фото 1
Мечислав Мокшицький, Архиєпископ Митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви, Голова Конференції римо-католицького єпископату України та Комісії Доктрини Віри у 41-й день війни звернувся до вірян та усіх людей доброї волі із закликом продовжувати молитву за наші Збройні Сили, за жертв війни та за усіх, хто своїм служінням пришвидшує перемогу над ворогом.

"Переживаємо 41 день війни. Вчора цілий світ жахнувся побачивши те, що відбувалося у Бучі. І я закликаю всіх до молитви за тих, хто віддав своє життя, за усіх, хто постраждав , за мир, за Батьківщину. Я думаю, що Бог обдарує нас довгоочікуваним миром і жертва не буде даремною.

Молімося про всіх, які зараз на фронті; про всіх, які допомагають людям пережити цей важкий час; за усіх волонтерів; за усіх медиків та священників, які з відвагою служать військовим та цивільним.

Молімося за наших ворогів, щоби Бог перемінював їхні серця, щоб вони могли розрізнити добро і зло. Молімося, щоб Матір Божа Фатімська випросила у Свого Сина для нас милосердя та довгоочікуваний мир", - закликав він.

За повідомленням офіційного сайту РКЦ, митрополит не лише закликає до молитви та гуманітарних ініціатив, але і сам особисто відкрив свій дім для вимушених переселенців.