• Головна
  • Проекти
  • Ціни на природний газ для релігійних організацій у 2010 році не будуть підвищені...

Ціни на природний газ для релігійних організацій у 2010 році не будуть підвищені

16.03.2010, 09:00
Ціни на природний газ для релігійних організацій у 2010 році не будуть підвищені - фото 1
4 березня набуло чинності рішення Уряду за підписом Юлії Тимошенко, згідно якої для різних категорій споживачів, у тому числі і релігійних організацій, у 2010 році ціни на природний газ не будуть підвищені.

gaz1.w.jpgКИЇВ – 4 березня набуло чинності рішення Уряду за підписом Юлії Тимошенко, згідно якої для різних категорій споживачів, у тому числі і релігійних організацій, у 2010 році ціни на природний газ не будуть підвищені. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України №203 від 01.03.2010 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

“Установити, що граничні ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, а також роздрібні ціни на природний газ для потреб населення в 2010 році зберігаються на рівні 2009 року”, – зазначено в документі.
 
Нагадаємо, що відповідно до попередніх рішень Уряду потреби релігійних організацій у природному газі, окрім виробничо-комерційної діяльності, забезпечуються за роздрібними диференційованими цінами на рівні, як для населення.