Далай-лама впевнений, якби жінки керували світом, то планету б оповила гармонія

14 квітня, 16:58
Світові
Далай-лама впевнений, якби жінки керували світом, то планету б оповила гармонія - фото 1
Духовний лідер послідовників тибетського буддизму Далай-лама XIV заявив про те, що у світі має бути більше жінок-керівників. Про це він розповів 12 квітня під час онлайн-конференції з представниками держав на тему Будь любов'ю для єдиного кращого світу.

Буддист вважає жінок більш співчутливими, ніж чоловіків, і говорить про те, що якщо їх буде більше в політиці, то у світі буде безпечніше, повідомляє Кореспондент.

"Вчені стверджують, що жінки більш м'які за своїю сутністю. Тому сьогодні для досягнення миру на Планеті потрібно, щоб вони відігравали прогресивну роль у суспільстві і виконували більше завдань. У світі вже є чудові жінки-керівники. І якби серед світових лідерів було більше жінок, наш світ знаходився б у більшій безпеці", - підкреслив Далай-лама.

Також він сказав, що "між чоловіками і жінками немає відмінностей в інтелектуальних здібностях" і що "всі люди мають рівні права".

"Нам потрібно усвідомити єдиність усього людства. Чоловікам потрібні жінки, а жінкам потрібні чоловіки - тобто всі мають бути рівними", - додав духовний наставник Тибету.

Далай-лама розповів, що для внутрішньої гармонії він безупинно розвиває в собі альтруїзм і додав, що найкращий державний лад - це соціалізм з елементами особистої свободи людини.

Раніше духовний лідер Тибету вперше поспілкувався з українцями в прямому ефірі і підкреслив, що населення має спільну мову і культуру, тому залишилося реалізувати загальну свободу.