Депутати Володимира звернулися до Президента, ВРУ та Волинської ОВА з вимогою припинити існування УПЦ МП

29 липня, 14:06
Держава
Депутати Володимира звернулися до Президента, ВРУ та Волинської ОВА з вимогою припинити існування УПЦ МП - фото 1
Очільники депутатських фракцій міської ради Володимира вважають неприпустимою подальше існування на території громади УПЦ МП і звернулися до Президента України, Верховної Ради та Волинської ОВА з вимогою про припинення діяльності УПЦ МП на території громади.

Про це повідомляє Буг.

Відповідне рішення депутати прийняли на черговій сесії 27-го липня і проголосували за нього одноголосно, 27 – “за”.

Звернення, яке зачитав міський голова, підписали: Ігор Пальонка, Андрій Гнатюк, Наталія Василець, Павло Горошкевич, Сергій Коба, Олексій Панасюк, Олег Свідерський, Микола Юнак.

Через повномасштабне військове вторгнення росії та благословення керманича РПЦ Кіріла, блокування рішень релігійних громад, які прийняли рішення про перехід з УПЦ МП до ПЦУ/, іноді шляхом відвертих залякувань та погроз, депутати Володимирської міської ради вважають неприпустимим подальше існування та діяльність УПЦ МП в Україні, зокрема й у Володимирському районі. В зв’язку цим вони вимагають від Верховної ради та президента прийняти та підписати закон, який унеможливить діяльність УПЦ МП в Україні.

Від Волинської військової адміністрації вимагають розглянути питання про скасування Статутів та державної реєстрації релігійних громад УПЦ МП на території Володимир-Волинської громади. А також здійснити перевірку дотримання умов охоронних договорів релігійними громадами на території Володимир-Волинської ТГ.

Нагадаємо, Бортнівська громада звинуватила Володимирську ВЦА у зриві процесу її переходу до ПЦУ.

Депутати Володимира звернулися до Президента, ВРУ та Волинської ОВА з вимогою припинити існування УПЦ МП - фото 97177