Десантно-штурмові війська ЗСУ у Полтаві матимуть власний храм

Десантно-штурмові війська ЗСУ у Полтаві матимуть власний храм - фото 1
У Полтавській військовій частині Десантно-штурмових військ ЗСУ відбувся чин освячення та благословення хреста і наріжного каменя під будівництво майбутньої святині для військовослужбовців.

Чин освячення та благословення здійснив владика Василь Тучапець, екзарх Харківський. Із єпископом співслужили отець Василь Іванюк, бригадний капелан 81 аеромобільної бригади, та отець Максим Кролевський, військовий капелан цієї військової частини.

Владика Василь у своїй промові, звертаючись до військовослужбовців, подякував їм за відданість та службу для українського народу: “Навдовзі на цьому місці постане церква, побудується храм, у якому кожен військовий зможе прийти на молитву, попросити в Господа те, чого насправді потребує. Ми молимося за всіх наших військових, щоб Бог захистив вас та попровадив до спільної перемоги”.

Слід зазначити, що храм у військовій частині буде збудований на честь Святого архистратига Михаїла. І це не випадково. Бо саме цей святий архангел обраний покровителем Десантно-штурмових військ.

На завершення о. Василь Іванюк прочитав молитву десантника та подякував командирам та бійцям за їхню доблесну службу та професійне виконання службових обов'язків: “Тут збудується храм на честь Святого архистратига Михаїла, який є нашим патроном, заступником для кожного десантника. Ми будемо молитися і, думаю, що скоро архистратиг Михаїл збудує для нас храм”.