ДІАМУ відхилила запит на будівництво «комплексу споруд» храму УПЦ МП на Прирічній у Києві

ДІАМУ відхилила запит на будівництво «комплексу споруд» храму УПЦ МП на Прирічній у Києві - фото 1
Державна інспекція архітектури та містобудування відхилила запит на будівництво комплексу споруд біля Свято-Покровського храму по вулиці Прирічній, 5а, що наразі підпорядковується УПЦ МП.

Про це свідчить інформація на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, повідомляє Твоє Місто.

Так, у статусі дозвільного документа на «Будівництво Свято-Покровського храму, воскресної школи, столової для малозабезпечених, странно-приїмчиського готелю та інших приміщень у складі релігійного багатофункціонального комплексу., І черга будівництва» зазначено — відхилено.

Замовник будівництва — «релігійна організація релігійна громада Української Православної Церкви на честь Покрови Божої Матері у Мінському районі м. Києва».

Водночас юрист Олександр Кучерявий заявив, що «всі зацікавлені сторони визнали, що будь-які такі наміри є помилковими та нераціональними, а довкола храму повинен бути розгорнутий сквер».

У квітні активіст Георгій Могильний повідомив про наміри УПЦ МП побудувати ЖК поряд із Оболонською набережною на Прирічній 5-а під виглядом "релігійного багатофункціонального комплексу" на ділянці із Свято-Покровським собором. Йшлося про житловий будинок з 16 поверхів із «трьох корпусів».