«Діти війни кличуть нас боронити їхнє майбутнє на українській землі», - Глава УГКЦ

04 жовтня, 09:03
Суспільство
Дмитро Муравський - фото 1
Дмитро Муравський
Джерело фото: Facebook
Маючи нагоду відвідувати наших поранених воїнів, просто дивуєшся силі духу, яку вони у собі несуть. У їхніх очах бачимо волю нашого народу відстояти свободу на своїй землі. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 222-й день війни Росії проти України.

«Захист своєї Батьківщини перетворився на всеукраїнський молодіжний рух, — зауважив Предстоятель. — Наші воїни крок за кроком, день за днем невпинно звільняють міста і села нашої Батьківщини. І ми молимося за перемогу України, за наших воїнів і за тих братів і сестер, які очікують звільнення. Ми молимося за день перемоги, який буде днем свободи».

«Час викликів — це час відповідальності, — наголосив Патріарх, — тому кожен із нас сьогодні повинен відчути всю відповідальність за самого себе, своїх рідних, за Батьківщину і невпинно ставати сильнішим. Це можливо досягнути за допомогою Божественної благодаті Духа Святого, яка нам подається через щоденну молитву».

«Сучасний світ вимагає особливого вишколу. Якісна освіта та цілісна формація, виховання особистості — це вияв нашої готовності до нових реалій. Тут ідеться не тільки про здатність нашого війська опанувати нові види озброєння. Ні. Ідеться про здатність кожного українця стати перед викликом нових реалій і з новою силою утверджувати незалежність і свободу своєї Батьківщини».

Блаженніший Святослав закликав не покладаючи рук працювати над собою, інвестувати у власну освіту і власне виховання, дбати про освіту і виховання своїх ближніх, зокрема дітей.

«Сьогодні особливо болить серце за дітей війни. На жаль, число жертв цієї війни серед дітей щодня збільшується. Учора, відповідно до нового повідомлення пресслужби Офісу генпрокурора України, ця війна вже забрала життя 416 дітей — тільки тих, про чию смерть ми знаємо, і вона є офіційно зафіксована. Поранено 1200 дітей. Яка реальна цифра, ми ще не знаємо. Діти війни кличуть нас ставати сильнішими в час викликів, боронити їхнє майбутнє на українській землі».