Дива від святого Януарія в Неаполі не відбулося, а це, за словами вірян, віщує нещастя

19.12.2020, 10:04
Світові
В одному з храмів Неаполя зберігається краплина крові християнського мученика, яка після молитов двічі на рік розріджується. Цьогоріч чуда не відбулося, і це сприймається, як «зловісний знак».

Зазвичай після молитви засохла кров перетворюється на рідину. Саме це називають дивом святого Януарія і вважають благословенним знаком.

Святий Януарій – італійський священномученик та єпископ, шанований як і в Католицькій, так і в Православній Церквах, прийняв мученицьку смерть за Христа близько 305 року, в часи імператора Діоклетіана, гонителя християн.

Тіла священномученика забрали жителі Неаполя, щоби поховати з почестями. Засохлу на землі кров святого Януарія зібрала жінка, яку він перед цим вилікував від паралічу. Коли посудину з кров'ю священномученика поставили на його мощі, кров знову стала рідкою, гарячою, ніби щойно пролита.

На могилі священномученика Януарія відбулося багато чудес. З часів середньовіччя чудо розрідження крові святого Януарія відбувалося в Неаполі неодноразово.

Цього ж року, попри молитви, кров залишилась сухою.

За словами місцевих, те, що диво Януарія не відбулося – поганий знак. Таке вже траплялося у 16 ст. перед епідемією чуми та у 20 ст. перед початком другої світової війни.

Теги: #Італія