Для юдейської спільноти запустили новий канал на платформі YouTube

Для юдейської спільноти запустили новий канал на платформі YouTube - фото 1
Щоб бути в курсі новинок JCC online, організатори пропонують підписуватися також на Telegram-канал.

Найбільша єврейська благодійна організація “Джойнт” (JDC) запустила на платформі YouTube онлайн-телебачення JCC online.

За словами організаторів, тепер користувачам не треба підписуватися на різні джерела інформації в YouTube, адже весь цікавий контент єврейської спрямованості зібрано на одному відеоканалі.

Вже зараз на новому YouTube-каналі можна подивитися тижневі глави Тори, лекції з професійного розвитку, про життя в Ізраїлі, головні єврейські свята. Незабаром онлайн-канал буде поповнюватися новими цікавими відеоформатами, інтерв’ю, лекціями професійних спікерів і кращими єврейськими проєктами, а також унікальним контентом від JDC.

За словами організаторів, тут також будуть публікувати найцікавіші проєкти єврейських громад України, Молдови, РФ, Білорусі, Грузії, Казахстану і Киргизстану.

Крім того, бажаючі можуть співпрацювати з онлайн-каналом: надіслати свій відеоролик або запустити унікальний проєкт єврейської спрямованості. Для цього необхідно написати свої пропозиції на пошту JCC online – JCConline.FSU@gmail.com

Щоб бути в курсі новинок JCC online, організатори пропонують підписуватися також на Telegram-канал – http://t.me/jcc_online