Дмитро Ярош порадив РНБО звернути увагу на УПЦ МП - філію РПЦ

19 березня, 11:28
Суспільство
Дмитро Ярош порадив РНБО звернути увагу на УПЦ МП - філію РПЦ - фото 1
Напередодні чергового засідання РНБО, хотілося б звернути увагу її членів на впливову і фінансово-потужну агентурну мережу російської федерації в Україні. Йдеться про філію так званої РПЦ — УПЦ МП.

Про це у себе на Фейсбуці написав колишній лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош.

"По-перше, ця структура була створена забороненою в Україні комуністичною партією на чолі з катом Сталіним (архівних документів достатньо).

По-друге, всі роки Незалежності України це дитя НКВД, прикриваючись релігійними гаслами, веде цілеспрямовану антидержавну діяльність (фактів, у тому числі задокументованих СБУ, безліч)" - зазначив він.

За його словами, із початком російсько-української війни, Моспатріархат став надійним оплотом проросійських сил, перетворивши культові споруди (храми та монастирі) на розплідники антиукраїнської пропаганди та бази і штаби російських бойовиків.

"У Криму, в Донецькій та Луганській областях, з самого початку окупації, московські попи стали однією з головних рушійних сил по захопленню української землі. Практично у всіх областях, де Кремль планував реалізувати свій план по створенню так званої «Новоросії», московські попи активно підтримали ці намагання...", - зауважив Ярош.

Дмитро Ярош порадив РНБО звернути увагу на УПЦ МП - філію РПЦ - фото 69004

 

Громадський діяч також підкреслив, що УПЦ МП у своїх антидержавних намірах і діях, практично з’єдналася з ще одним політико-олігархічним антиукраінським угрупуванням «ОПЗЖ».

"Тобто, вся їх діяльність координується з єдиного кремлівського центру та направлена на ліквідацію Держави Україна. Знов таки ж, фактажу більш ніж достатньо...", - зявив Ярош.

"Отже, діяльність російської «Церкви», під час Війни України за свою Незалежність, несе безпосередню загрозу існуванню нашої Держави, тому має бути ліквідована, її імперська діяльність — заборонена, а майно та матеріальні ресурси повернуті українському народу", - додав колишній лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош.