До Києва прибув Амстердам - високооплачуваний лобіст УПЦ МП в США

21 лютого, 15:09
Суспільство
До Києва прибув Амстердам - високооплачуваний лобіст УПЦ МП в США - фото 1
У вівторок, 20 лютого, до Києва прибув Роберт Амстердам – лобіст Української Православної Церкви Московського Патріархату, адвокат Вадима Новинського.

Українські клієнти Амстердама тримають його візит у цілковитій таємниці, повідомляє «Духовний Фронт України».

Українські клієнти Амстердама тримають його візит у цілковитій таємниці, але ДФУ таки вдалося дізнатися деякі деталі.

За даними джерел «Духовного Фронту України» у Державній прикордонній службі, Амстердам перетнув українсько-польський кордон близько п’ятої ранку 20 лютого і потягом прибув до Києва. Майже одразу з залізничного вокзалу Амстердама повезли на зустріч з очільником УПЦ МП митрополитом Онуфрієм (Березовським) до резиденції у Феофанії. Можна не сумніватися, що говорили вони про «гонєнія» – Онуфрій передав Амстердаму матеріали, зібрані у наказовому порядку по єпархіях УПЦ МП. Цілком очікувано, що Амстердам та УПЦ МП у найближчому майбутньому використають цю інформацію для провокативної медійної кампанії.

У першій половині дня середи, 21 лютого, мала відбутися зустріч Амстердама з «українськими медійниками». На цю зустріч запрошували лише «придворні» медіа, певно, щоб інші не ставили адвокату і лобісту незручних запитань. Також запланована зустріч Амстердама з низкою народних депутатів України, зокрема Артемом Дмитруком, який виступає проти ухвалення закону про заборону релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресоркою, та вносить застави за кліриків УПЦ МП, які перебувають під слідством. На зустрічі із народними депутатами Амстердам планує презентувати якийсь «юридичний аналіз» проекту закону про заборону релігійних організацій, пов’язаних з державою-агресоркою, щоб домогтися відкладення розгляду цього документу Верховною Радою .

Візит Амстердама до Києва триватиме, щонайменше, до п’ятниці, 23 лютого.

Читайте також:

Лобіст інтересів УПЦ МП у США дискредитує Україну, - Дмитро Золотухін

УПЦ МП приносить в жертву Україну, захищаючи свої корпоративні інтереси за кордоном, - Кирило (Говорун)