До річниці повномасштабної війни відбудеться міжнародний Молитовний онлайн-форум

23.02.2023, 10:47
Культура
До річниці повномасштабної війни відбудеться міжнародний Молитовний онлайн-форум - фото 1
"Місія Євразія" організовує молитовну зустріч щоби у прямому ефірі молитися за Україну і її народ. Акція, до якої приєднаються представники місії, її партнери і жертводавці по цілому світу, відбудеться 23 лютого, початок о 18:00 за Київським часом.

"Минає рік з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ця подія спричинила найгіршу гуманітарну кризу з часів Другої світової війни. Відтоді «Місія Євразія» невпинно працює, щоб принести фізичну, емоційну та духовну допомогу й розраду стражденному народу України. Багато людей допомогли місії в цьому своїми вірними молитвами та щедрою підтримкою", — повідомляють організатори і запрошують долучитися до молитовної зустрічі.

Програма зустрічі складається з інформаційних та молитовних частин. Учасники зустрічі згадають про події річної давності в Україні і що їх випереджало, релігійні, громадські діячі і державні службовці розкажуть про ситуацію в Україні за цей рік і зараз. Волонтери та громадські діячі, представники "Місія Євразія" з України, Польщі та Молдови розкажуть про те, як працювали впродовж цього року і які стратегічні виклики перед ними стоять зараз.

За мир в Україні, за тих, хто її захищає, за стражденний український народ, за українські Церкви, владу і волонтерів, за працівників місії та її доброчинців помоляться священнослужителі з України, США, Молдови та інших країн.

Цю подію будуть транслювати на сайті Місії: www.missioneurasia.org.

До річниці повномасштабної війни відбудеться міжнародний Молитовний онлайн-форум - фото 109332

На Молитовний онлайн-форум за Україну організатори планують зібрати якнайбільше людей з усього світу, дати їм оновлену інформацію про те, що відбувається в Україні через рік як почалася повномасштабна війна, висловити усім подяка за їхню вірність, молитви та щедру підтримку України та закликати світ продовжувати стояти за Україну!

"Рік тому, цього четверга, мені зателефонував мій колега з Києва і повідомив, що війна щойно почалася... Я відразу ж увімкнув телевізор і остовпів, відмовляючись вірити тому, що бачив на екрані, і слухаючи звук вибухів на задньому плані в телефоні, — пригадує президент "Місії Євразія" Сергій Рахуба. — Наступні кілька днів світ приголомшено спостерігав, як жорстокий агресор вторгся до мирної та демократичної країни, чекаючи, коли впаде Україна. Усі тоді думали, що падіння України — справа кількох годин чи днів… Але неймовірна мужність українського народу надихнула весь світ. Через рік українці продовжують мужньо боротися з ворогом та захищати свій народ та свою землю.

Від свого імені та імені українців хочу висловити найглибшу подяку уряду США та американському народу, який упродовж цього всього року вірно підтримує у цій боротьбі за свободу, мир та незалежність. І "Місія Євразія, за щедрої фінансової підтримки американських донорів продовжує свої зусилля щодо доставки такої необхідної допомоги Україні і продовжуватимемо це робити доти, доки це необхідно".

Хліб життя і перемоги від 'Місія Євразія' - фото 109333
Хліб життя і перемоги від "Місія Євразія"

 

РІСУ — офіційний інформаційний партнер заходу.