Донецька єпархія УПЦ МП називає знищення росіянами скиту Святогірської лаври просто «пожежею»

Донецька єпархія УПЦ МП називає знищення росіянами скиту Святогірської лаври просто «пожежею» - фото 1
Донецька єпархія УПЦ МП продовжує мовчати про причини знищення власних святинь.

Про це повідомляє Патріот Донбасу.

На офіційному сайті єпархії не публікується інформація про те, що саме російська армія винна у руйнуванні храмів, скитів та інших будівель, що належать до цієї православної конфесії.

Немає там жодної інформації про знищення росіянами дерев'яного Всехсвятського скиту Святогірської лаври. Остання новина від 1 червня про обстріл лаври також без інформації про те, що це зробили росіяни.

Єдине, де з'явилася інформація про знищення Всесвятського скиту, це повідомлення на Фейсбуці на сторінці Донецької єпархії.

Донецька єпархія УПЦ МП називає знищення росіянами скиту Святогірської лаври просто «пожежею» - фото 94650

 

У цьому повідомленні йдеться лише про те, що сталася «масштабна пожежа». При цьому немає жодної згадки, що пожежа почалася після обстрілу російської армії. У повідомленні згадується, що скит було збудовано "в традиціях російського дерев'яного зодчества XVI-XVII століть".

Росіяни вже кілька днів намагаються захопити Святогірськ. Відбуваються артилерійські обстріли. Як повідомляють місцеві джерела, місто також обстрілюється із танків.

Скит, перш ніж був повністю знищений, знаходився неподалік лаври на правому березі річки Сіверський Донець. Окупанти атакують Святогірськ із боку Соснового, Ярової. По будинках лаври росіяни вже завдавали авіаційних та артилерійських ударів.

Російська пропаганда у традиційній для себе цинічній манері звинуватила Україну в тому, що нібито це ЗСУ знищило скит.