Довіра до Московії - як довіра до диявола, - архиєпископ ПЦУ

Довіра до Московії - як довіра до диявола, - архиєпископ ПЦУ - фото 1
Українці не повинні довіряти росіянам, бо ті ніколи не дотримуються обіцянок і завжди обдурюють.

Про це у себе на Фейсбуці написав архиєпископ Євстратій (Зоря).

"Після того, як довірилися Московії в 17 ст. - отримали три з половиною століття імперського ярма з усіма його «принадами» - деукраїнізацією, уніфікуванням під російський штиб, покріпаченням, використанням нашого народу і земель, як ресурсу для подальшого росту імперії зла.

Після того, як довірилися більшовицькій Московії сто років тому - отримали великий терор, розстріляне відродження, Голодомор-геноцид.

Довіра до Московії після розвалу совка у вигляді різних угод про дружбу, плекання на всіх рівнях структур МП, просування її інтересів місцевими князьками - обернулася нинішньою великою війною.

Довіра до Московії - як довіра до диявола. Всяка угода з дияволом обертається лише до вигоди лукавого", - зазначив єрах ПЦУ.

Речник ПЦУ зауважив, що Росія не буде шкодити сусідам лише тоді, коли розпадеться на кілька держав.

"Саме тому московитська імперія має зникнути, перетворившись на простір малих держав, які суто фізично не здатні будуть нікому загрожувати. Як нинішня Австрія", - наголосив він.

"Маю надію побачити, як правитель цієї малої Росії встане на коліна в Києві перед меморіалом Голодомору та Стіною пам‘яті, просячи прощення за все зло, Московією Україні заподіяне.

Лише так можна буде відкрити двері до тривалого шляху з побудови хоч якоїсь мінімальної довіри. Не раніше", - додав речник ПЦУ.