Екіпаж «Білий Янгол» евакуював з Вугледара всіх дітей

Екіпаж «Білий Янгол» евакуював з Вугледара всіх дітей - фото 1
Поліцейський екіпаж «Білий Янгол» евакуював з Вугледара всіх дітей міста, яке цілодобово штурмують російські війська.

Джерело: "Голос України"

П'ятнадцятирічний син священика, який залишався єдиною дитиною в обстрілюваному ворогом Вугледарі, тепер також евакуйований правоохоронцями до більш безпечного місця.

Місцевий священик з дружиною та трьома дітьми 19, 18 та 15 років попри вмовляння вартових правопорядку категорично відмовлялися виїжджати з Вугледара.

Багатоповерховий будинок, у підвалі якого оселилася родина, розташований на околиці міста, в кілометрі від окупаційних військ. Батьки були впевнені, що підвал здатен надійно всіх захистити.

Утім, подальше загострення ситуації й активізація боїв змусили дорослих змінити свою думку та скористатися допомогою поліцейських. Ризикуючи життям, "Білі Янголи" провели чергову рятувальну операцію й під час стрілецького бою вивезли хлопчика з його родиною. На броньованому транспорті рятувальники доправили сім'ю до бабусі в місто Курахове.

Екіпаж «Білий Янгол» евакуював з Вугледара всіх дітей - фото 108829

Уся сім'я тепер у безпеці. Водночас, як йдеться у повідомленні, ситуація у Вугледарі напружена. В місті лишається понад 300 дорослих, які досі відмовляються покидати домівки.