Експерти і релігійні діячі України та Німеччини обмінялися досвідом протидії COVID-19

Експерти і релігійні діячі України та Німеччини обмінялися досвідом протидії COVID-19 - фото 1
Відбулася зустріч експертів в рамках німецько-українського релігійного діалогу по темі «Церкви та релігійні організації в умовах пандемії Covid-19: виклики, новий досвід і шанси на співпрацю».

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

В заходах, які проходили 30 вересня – 1 жовтня 2020 року в Києві, взяли участь представники церков і релігійних організацій, німецькі та українські експерти, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Зустріч експертів відбулася за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, з яким вже багато років співпрацює Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Під час заходу учасники обговорили різні аспекти діяльності церков і релігійних організацій України та Німеччини в умовах пандемії COVID-19. Розглядалися особливості співпраці конфесій із державою в цей період, наслідки пандемії для релігійного життя віруючих, проблематика неправдивих (фейкових) новин в умовах поширення хвороби COVID-19.
Релігійні діячі також поділилися досвідом використання нових методів та технологій організації богослужінь і відправлення релігійних обрядів. Експерти приділили увагу спроможності церков і релігійних організацій адекватно реагувати на сучасні виклики.

На завершення заходу учасники обговорили плани майбутньої співпраці та спланували теми наступних експертних зустрічей в рамках німецько-українського релігійного діалогу.