Екзарх Харківський УГКЦ здійснив чин похорону письменника Володимира Вакуленка, вбитого рашистами

Екзарх Харківський УГКЦ здійснив чин похорону письменника Володимира Вакуленка, вбитого рашистами - фото 1
Владика Василь Тучапець та архиєпископ-емерит Ігор Ісіченко здійснили Чин похорону дитячого письменника Володимира Вакуленка, якого вбили окупанти в місті Ізюмі.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, парастас та прощання з покійним письменником відбулися у Свято-Дмитрівському храмі УГКЦ міста Харкова.

Екзарх Харківський УГКЦ здійснив чин похорону письменника Володимира Вакуленка, вбитого рашистами - фото 104379

Попрощатися з батьком прийшов 14-річний син Володимира Віталій.

Після похоронних богослужінь Володимира Вакуленка поховали на Харківському міському цвинтарі № 2.

Володимир Вакуленко— український дитячий письменник, автор 13 книг. Володимир разом із 14-річним сином з аутичним розладом жив у селі Капитолівка, неподалік Ізюма. Рашисти його викрали ще в березні. Доля письменника після викрадення російськими військовими була невідомою до кінця листопада. Місяцями його шукали родина, розслідувачі з Truth Hounds, колеги-письменники/ці з Українського ПЕН, журналісти та волонтери. 28 листопада батьки Володимира отримали офіційну звістку про те, що сина вбили і поховали в Ізюмському лісі, в могилі № 319, серед 450 інших жертв російських окупантів.

Під час окупації Володимир Вакуленко вів щоденник, який сховав перед викраденням. У Літмузеї планують розшифрувати рукопис.