Eкзарх Вселенського Патріарха в Україні передав УПЦ США частину накладу Євангелія у форматі-апракос

Eкзарх Вселенського Патріарха в Україні передав УПЦ США частину накладу Євангелія у форматі-апракос - фото 1
Екзарх Вселенського Патріарха в Україні, єпископ Команський Михаїл передав частину накладу Євангелія у форматі-апракос архієпископу УПЦ США Даниїлу для потреб духовенства УПЦ США.

Першими примірники богослужбового Євангелія отримають парафії, в яких наразі духовно окормляються православні українці, які були змушені виїхати з України внаслідок неспровокованої російської агресії.

Під час передачі книг, екзарх висловив особливу вдячність архиєпископу Даниїлу та предстоятелю УПЦ США, митрополиту Антонію за сприяння в поширенні слова Божого українською мовою.

Як зазначав архиєпископ Даниїл, це Євангеліє, видане завдяки спільній співпраці Ставропігії і УПЦ США, дасть змогу донести слово Боже не тільки воїнам на передовій, але і людям доброї волі, українцям чи то в Україні, чи то за кордоном.

“Ми несемо з вами спільну відповідальність за те, яким чином опікуємося нашим народом”, – зазначав архієпископ Даниїл.

Це перше за кілька століть Євангеліє-апракос українською є новим вдосконаленим перекладом з грецької, видане в православному середовищі для богослужбового вжитку за прикладом грецької літургійної традиції.

Нагадаємо, презентація Євангелія-апракосу відбулась 27 січня у Ставропігії Вселенського Патріархату. Євангеліє-апракос видане за фінансової підтримки УПЦ США в кількості 1000 примірників і розповсюджується безкоштовно.