"Гарна новина! Давно пора!", - архиєпископ Євстратій (Зоря) про підозру проросійському пропагандисту Шарію

"Гарна новина! Давно пора!", - архиєпископ Євстратій (Зоря) про підозру проросійському пропагандисту Шарію - фото 1
Таким чином Заступник Голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря ) відреагував на оголошення Службою Безпеки Украіни підозри проросійському пропагандисту Анатолію Шарію у вчиненні злочинів  проти держави Україна.

Коментар з цього приводу архиєпископ написав у Facebook.

«Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочинів громадянину України і проросійському пропагандисту Анатолію Шарію. Про це повідомила прес-служба СБУ.

На переконання слідчих, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Також є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур», - конкретизував свій допис владика Євстратій.

 

Як РІСУ інформувала, СБУ підозрює Шарія не тільки у державній зраді, але й у розпалюванні релігійної ворожнечі. Зокрема, пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно та цілеспрямовано поширював маніпулятивну, викривлену інформацію щодо урядових ініціатив та подій на Сході країни. Метою було – загострення і дестабілізація суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів.

Такі протиправні дії Анатолія Шарія активно використовували російські ЗМІ, зокрема, телеканали основної пропагандистської державної компанії ВДТРК («Россия 24», «Россия 1»), телеканал Міністерства оборони РФ «Звезда» тощо.