Генеральна рада Всесвітнього баптистського альянсу засудила агресію Росії проти України

19.07.2022, 09:57
Світові
Генеральна рада Всесвітнього баптистського альянсу засудила агресію Росії проти України - фото 1
У Бірмінгемі, Алабама, США 10-15 липня відбулася зустріч Генеральної ради Всесвітнього баптистського альянсу, під час якої присутні прийняли Резолюцію щодо війни Росії проти України.

Про це на Facebook повідомив пастор та проректор Московської богословської семінарії Олексій Маркевич, передає Слово про слово.

Згідно з Резолюцією, Генеральна рада Всесвітнього баптистського альянсу засудила неспровоковане і невиправдане вторгнення Росії до суверенної держави Україна, яке розпочалося 24 лютого 2022 року і призвело до нинішньої руйнівної війни на території України.

Генеральна рада "жахається величезними людськими жертвами, особливо нападами на мирних жителів, а також руйнуванням майна та інфраструктури, у тому числі безглуздим руйнуванням незахищених молитовних будинків, внаслідок невиборчих атак Росії на міста та селища України".

Генеральна рада Всесвітнього баптистського альянсу також висловила співчуття за солдатами, які служили як в російських, так і в українських збройних силах, які загинули або отримали поранення внаслідок цієї війни.

Учасники зустрічі закликали Європейський Союз, G7 та інші міжурядові організації подвоїти свої зусилля щодо підтримки України.