Глава УГКЦ нагородив переможців конкурсу Екобюро УГКЦ

Глава УГКЦ нагородив переможців конкурсу Екобюро УГКЦ - фото 1
В рамках візиту до Івано-Франківська, з нагоди 10-річчя митрополії, Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук побував в Національному технічному університеті нафти і газу. Тут відбулись ознайомча екскурсія музеями, науковими лабораторіями, зустріч з науковцями, студентами, талановитою молоддю.

В університетському науковому містечку «Нова енергія» Блаженніший Святослав нагородив переможців 11 Всеукраїнського екологічного конкурсу Екобюро УГКЦ «Відповідальність за створіння». Він подякував учасникам конкурсу і побажав добрих перспектив для особистісного зростання.

«Кожний конкурс має свої особливі риси, але той конкурс і змагання, в якому ви брали участь, виховує і вчить», — наголосив Глава УГКЦ.

Переможці конкурсу отримали грамоти і подарунки в номінаціях – «Вірш», «Казка», «Молитва», «Малюнок», «Відеоролик». Також керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ отець Олег Кобель отримав перемогу в номінації – «Проповідь». Глава УГКЦ, вручаючи відзнаку священнослужителеві, пожартував: «Ніколи не думав, що буду вручати грамоту за проповідь».

В науковому містечку «Нова енергія» Патріарху Святославу продемонстрували цікавинки, які ілюструють різні фізичні явища.

А геологічний музей університету отримав з його рук цінний подарунок – ікону ангела-херувима, виконану мозаїкою з десяти різних видів мінералів, зібраних на п’яти континентах земної кулі. Автор роботи — о. Євген Андрухів, голова Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ. «Нехай він буде символом вдячності вашому університету, його викладачам, студентам за те, що ви сьогодні дбаєте про Боже творіння – довкілля», — наголосив Патріарх.

А від університету нафти і газу Глава УГКЦ отримав нафту як символ вишу і символічний мінерал.