Глава УГКЦ: Насильницьке викрадення дітей Росією може сягнути сотні тисяч

27 березня, 11:02
Католики
Глава УГКЦ: Насильницьке викрадення дітей Росією може сягнути сотні тисяч - фото 1
За офіційними даними, понад 16 тисяч дітей росіяни викрали, насильно забрали з їхніх родин, стверджуючи, що батьки від них відмовилися.

Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму зверненні в 58-й тиждень повномасштабної війни, яку російський агресор приніс на нашу мирну землю, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Вказана цифра — це офіційно підтверджена кількість, але справжнє число дітей, які стали жертвами російського насильства через насильницьке викрадення може сягати десятків і сотень тисяч. І це сьогодні вже визнають офіційні особи різних держав», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

Він подякував міжнародним інституціям, які вважають викрадення українських дітей військовим злочином, котрий потрібно засудити на рівні Міжнародного трибуналу над військовими злочинами Росії.

Глава УГКЦ зауважив, що деяких дітей вдалося повернути додому. Вони розказують історії пережитого жахіття… Ці діти, переконує він, потребують нашої особливої опіки, людського тепла, духовного зцілення.

«Боже, благослови наше військо на фронті, яке створює простір життя і свободи для дітей України», — попросив Предстоятель.