Глава УГКЦ освятив в Одесі «Дім милосердя» сестер Воплоченого Слова

04.08.2021, 19:31
Католики
Глава УГКЦ освятив в Одесі «Дім милосердя» сестер Воплоченого Слова - фото 1
3 серпня 2021 року в с. Вапнярка поблизу Одеси Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, освятив монастирську каплицю святих мучениць Софії та її дочок Віри, Надії та Любові, а відтак «Дім милосердя», яким опікуються сестри Чернечої родини Воплоченого Слова.

Патріарх Святослав побажав сестрам "бути мудрими жінками, які вміють вкласти добру закваску у тісто сучасної культури, щоб євангелізувати сучасний світ, сучасну родину, сучасних дітей, та щоб цієї євангельської закваски ніколи не забракло у їхньому духовному житті". Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Глава Церкви також побажав, щоб новоосвячена монастирська каплиця святих мучениць Софії та її дочок Віри, Надії та Любові була місцем зустрічі з живим Христом для всіх.

Довідка

Сестри Воплоченого Слова почали свою діяльність на Півдні України у 2010 році. Будівництво «Дому Милосердя» у с. Вапнярка Лиманського р-ну Одеської обл розпочали у 2012 році. Завершити будівництво цього дому для потребуючих вдалося завдяки доброчинцям.

Сестри Воплоченого Слова служать в Одеському екзархаті при парафії Вознесіння Господнього в Одесі: навчають катехизму дітей і дорослих, провадять літні табори, допомагають убогим.