Глава УГКЦ перебуває з офіційним візитом у Вашингтоні

17.11.2011, 09:21
Глава УГКЦ перебуває з офіційним візитом у Вашингтоні - фото 1
Глава Церкви мав низку важливих зустрічей з конгресменами та представниками Держдепртаменту США.

Святослав_(Шевчук).jpgПатріарх Святослав 16 листопада прибув з офіційним візитом до Вашингтону. У перший день візиту Предстоятель УГКЦ освятив місце в центрі Американської столиці, де буде побудовано пам’ятник жертвам Голодомору. Ця невелика площа трикутної форми знаходиться недалеко від Капітолію і головного Вокзалу, в центрі перетину трьох вулиць з інтенсивним автомобільним рухом.

Згідно з договором між Сполученими Штатами та Україною, у 2008 році уряд США виділив під пам’ятник Голодомору ділянку землі у центрі міста. Одночасно було визначено дату закінчення терміну для спорудження пам’ятника – 2013 рік. За словами Михайла Савківа, директора Української національної інформаційної служби (УНІС) — бюро УККА в справах громадських зв’язків з осідком у Вашингтоні, «спорудження пам’ятника у центрі Вашингтону буде надзвичайною подією не лише для української громади в Америці, а для всієї світової громади, адже кожен хто прямуватиме до Капітолію не зможе оминути цей пам’ятник, пригадуючи таким чином про геноцид проти українського народу, що не повинен ніколи повторитися в історії людства».

В перший день візиту до Вашингтону, Глава Церкви мав низку важливих зустрічей з конгресменами та представниками Держдепартаменту США. 17 листопада  Предстоятель УГКЦ продовжить серію візитів до високопосадовців США та зустрінеться з Надзвичайний і Повноважним послом України у США Олександром Моциком.

Після обіду Блаженніший Святослав дасть інтерв’ю Мирославі Гонгадзе в програмі «Час-Тайм», яку глядачі зможуть побачити на 5-му каналі о 21:40 за київським часом. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.