Глава УГКЦ подякував католикам Європи за щоденну молитву і солідарність з Україною

26 березня, 11:26
Католики
Глава УГКЦ подякував католикам Європи за щоденну молитву і солідарність з Україною - фото 1
25 березня, у межах щорічної молитовної ініціативи Ради єпископських конференцій Європи (ССЕЕ), Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві очолив Божественну Літургію за жертв жорстокої війни і мир в Україні. Цього дня у цьому молитовному наміренні єднаються і єпископи Української Греко-Католицької Церкви у своїх катедральних храмах.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У проповіді Блаженніший Святослав наголосив, що молитва нині особливо лунає за тих, хто віддав життя за нашу Батьківщину, за наш народ.

«Цими днями весь католицький світ, зокрема в Європі, неустанно, безперервно молиться і постить за Україну», — зазначив Предстоятель.

Блаженніший Святослав акцентував, що саме сьогодні, 25 березня, за новим стилем, на який УГКЦ переходить з 1 вересня цього року, святкується свято Благовіщення Пречистої Діви Марії. І в цей день Благовіщення, зауважив він, естафета молитви за вічний спочинок усіх невинно вбитих в Україні і за мир та перемогу України переходить до нас.

«Ми сьогодні відчуваємо себе поєднаними цим ланцюжком безперервної молитви з християнами-католиками різних країн Європи», — сказав Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав подякував добрим людям з усього світу, які солідарні з Україною та моляться за її перемогу: «Сьогодні ми дякуємо всьому світові, усім добрим людям за солідарність з Україною, за щоденну неустанну молитву, за щоденну і неустанну допомогу. Ми тепер можемо з України їм сказати: „Ваша солідарність з нами, молитва, гуманітарна допомога реально рятує життя, а всяка байдужість вбиває“».