Глава УГКЦ подякував Папі за його солідарність з українським народом

Глава УГКЦ подякував Папі за його солідарність з українським народом - фото 1
Предстоятель УГКЦ Святослав привітав Папу Франциска з Різдвом Христовим та подякував йому за підтримку та солідарність з багатостраждальним українським народом.

Про це Глава УГКЦ сказав у своєму щоденному зверненні 25 грудня, передає Департамент інформації УГКЦ.

«Вітаючи вас, Святіший Отче, з цим святом, хочемо подякувати за те, що ви стали осердям вселенської солідарності з багатостраждальним українським народом. Ми всі були зворушені вашими сльозами на Іспанській площі у Римі в день Непорочного зачаття, коли близько 30 секунд ви не могли говорити, але в глибокому зворушені плакали над горем України. Ми дякуємо вам за те, що організовуєте незчисленні види допомоги, які Вселенська Католицька Церква скеровує багатостраждальному українському народові», — сказав Предстоятель.

Глава УГКЦ зазначив, що в цей різдвяний час Святіший Отець вкотре прислав свого посланця — кардинала Краєвського, який привіз термобілизну від італійських гірськолижників, і вона вже поїхала на фронт, щоб обігріти наших воїнів. Велику кількість генераторів привезли від Папи, щоби вони освітлювали домівки тих, кого російський окупант хотів би занурити в темряву.

«Через такі конкретні жести християнської любові ми відчуваємо, що з нами Бог, відчуваємо, що ми не забуті і не покинуті у своїй біді, що Господь Бог приходить, аби народитися сьогодні в Україні», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

Блаженніший Святослав також привітав усіх вірян УГКЦ у різних частинах Земної кулі, усіх християн, які нині святкують народження Спасителя.