Глава УГКЦ подякував учасникам Генасамблеї єпископської конференції Італії за допомогу Україні

Глава УГКЦ подякував учасникам Генасамблеї єпископської конференції Італії за допомогу Україні - фото 1
З 23 по 25 травня у Ватикані проходить Генеральна асамблея єпископської конференції Італії (ЄКІ). До її учасників звернувся єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха та зачитав листа від Глави УГКЦ.

Про це повідомляє Секретаріат Глави УГКЦ у Римі.

У листі Блаженніший Святослав наголосив, що війна в Україні — це справжній геноцид українського народу, який супроводжується жахливими військовими злочинами та побудований на основі ідеології „русского міра“».

«Водночас, — йдеться у листі, — ми відчули неймовірну підтримку та солідарність міжнародної спільноти. В цей драматичний період нашого сьогодення Італія не лише засудила російську агресію, але від початку повномасштабного вторгнення відкрила двері для українських біженців. Завдяки допомозі різних структур Католицької Церкви Італії ми маємо можливість допомогти багатьом людям в Україні, котрі найбільше постраждали внаслідок бомбардувань та окупації».

Блаженніший Святослав подякував очільникам ЄКІ за багаторічну співпрацю з Синодом єпископів УГКЦ і підтримку різних проектів душпастирського служіння УГКЦ.

Він запросив делегацію ЄКІ відвідати Україну, щоб на власні очі побачити те горе, яке принесла російська агресія.

Блаженніший Святослав також попросив єпископат Італії приєднатися до молитви на вервиці, яку УГКЦ проводить онлайн щодня о 20:00 за київським часом через «Живе телебачення».

«Віримо, що ця конкретна молитовна ініціатива нашої Церкви, яка єднає багатьох людей по всьому світі, допоможе зупинити російську агресію», — наголосив Предстоятель УГКЦ.