Глава УГКЦ подякував журналістам, які воюють на інформаційному фронті

12 лютого, 14:32
Суспільство
Глава УГКЦ подякував журналістам, які воюють на інформаційному фронті - фото 1
Блаженніший Святослав у традиційному відеозверненні подякував усім журналістам, які воюють на інформаційному фронті.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Складаю сердечну подяку всім журналістам, які воюють на інформаційному фронті в різних країнах світу і говорять правду про наш біль. Бо ми бачимо, що, на жаль, новини про страждання України зникають із перших шпальт світової преси. Світ забуває про Україну», — сказав Предстоятель УГКЦ.

Особливо він подякував за працю українським журналістам: «Бо як наші солдати борються за свободу та існування Батьківщини на фронті, так само і вони обстоюють право на свободу слова в Україні. Як відомо, свобода сумління, свобода віровизнання та свобода слова є базовими ознаками вільної, демократичної держави».

Сьогодні в серцях українців, пригадав першоєрарх, відлунюють слова славного Черчилля, коли йдеться про цінність культури, вищі цінності, за які сьогодні готові віддати життя найкращі сини й доньки України.

Предстоятель подякував також українським журналістам за співпрацю впродовж років з УГКЦ: «Ми молимося і підтримуємо чесних журналістів, яких закликаємо не боятися говорити правду. Коли ми чинимо добро і говоримо правду, тоді ми дуже сильні як фахівці, як нація, як народ».

Блаженніший Святослав нагадав, що Росія на інформаційному фронті знову атакує Україну, заперечуючи перед усім світом право на існування нашої держави, яка має тисячолітню історію та є набагато старшою від російської імперії.