• Головна
  • Новини
  • Глава УГКЦ помолився за мир перед чудотворною іконою Марієповчанської Божої Матері в Угорщині...

Глава УГКЦ помолився за мир перед чудотворною іконою Марієповчанської Божої Матері в Угорщині

17.08.2015, 10:02
Глава УГКЦ помолився за мир перед чудотворною іконою Марієповчанської Божої Матері в Угорщині - фото 1
Патріарх Святослав 15 серпня узяв участь у паломництві до Марійського відпустового центру угорських греко-католиків, що в м. Марія Повч (Угорщина).

Патріарх Святослав 15 серпня узяв участь у паломництві до Марійського відпустового центру угорських греко-католиків, що в м. Марія Повч (Угорщина).

Mariapocs_.jpg

Проща відбувалася з нагоди 300-ліття чудесного прославлення Марієпочавчанської чудотоворної ікони Матері Божої. Як відомо, у с. Марія Повч копія первісної ікони Матері Божої вдруге заплакала (1, 2 і 5 серпня 1715 року). Чудесне походження цього явища було засвідчено висновками особливої комісії з Апостольської столиці. Відтоді це маленьке село на Сході Угорщини стало паломницьким центром для вірних із сусідніх країн.

maria_povch1.jpg

Блаженніший Святослав привітав усіх прочан та передав вітання від вірних з України: «Я приїхав до цього чудотворного місця з Києва, щоб молитися за мир в Європі, Угорщині та за припинення війни в Україні».

У своєму слові він наголосив, що українці сьогодні борються і вмирають за свободу та незалежність своєї Батьківщини і потребують молитви, солідарності та підтримки віруючих Угорщини. Предстоятель Церкви також привітав угорських греко-католиків із проголошенням тут митрополії та утворенням нової єпархії для католиків східного обряду.

«Я щиро вдячний Главі ГКЦ Угорщини Митрополитові Філіпові за надання пастирської опіки українським греко-католикам, які живуть в Угорщині. Зокрема за те, що ви прийняли на служіння нашого священика для громади УГКЦ у Будапешті. Бажаю всім паломникам, щоб Господь Бог вислухав ваші молитви за посередництвом Божої Матері», – завершив Блаженніший Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.