Глава УГКЦ привітав владику Павла Хомницького з ювілеєм

19 травня, 11:58
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Павла Хомницького з ювілеєм - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав єпарха Стемфордського, голову Відділу морського апостоляту УГКЦ владику Павла Хомницького з нагоди 70-річчям.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Упродовж десятиліть, — пише Предстоятель УГКЦ, — Ви подаєте приклад доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10, 11)».

«Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі, а від початку війни із російським агресором — у пошуках безпеки, опинилися на терені Стемфордської єпархії, Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод», — зазначив Патріарх.

«Не можемо оминути увагою і Вашої активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ та служіння у Відділі морського апостоляту», додав він.

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за ці старання, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа!», — побажав Блаженніший Святослав.