Глава УГКЦ розкритикував Кирила за заклик виховувати дітей на прикладах "героїв росіян", які воюють в Україні

24 травня, 15:31
Католики
Глава УГКЦ розкритикував Кирила за заклик виховувати дітей на прикладах  "героїв росіян", які воюють в Україні - фото 1
До України прибуло багато міжнародних слідчих, щоб розслідувати, вивчати військові злочини росіян, учинені на українській землі. Перед нашими очима відкриваються жахливі речі… Про це розповів Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 90-й день кровопролитної війни росії проти України.

Ми бачимо, наголошує Предстоятель, що російське командування не тільки дозволяє вбивати мирне населення, ґвалтувати жінок, дітей, чоловіків, і то публічно, а й до цього заохочує.

«Звірства стосовно нашого цивільного населення стають невід’ємною частиною цієї ідеологічної війни проти українського народу. Це війна зі злочинами, які світ кваліфікує як геноцид українського народу. «Справді, сьогодні в Україні Давид протистоїть Голіафові»», – сказав Глава УГКЦ.

Предстоятель зазначив, що, в контексті вивчення, розкриття злочинів росіян проти людяності, кричущим є вчорашній виступ очільника Російської Православної Церкви на 30-х Міжнародних освітніх читаннях, які проводяться в Кремлі. Патріарх Кирил, зауважив Глава УГКЦ, закликав учителів основ православної культури виховувати дітей на прикладах так званих героїв, які сьогодні воюють в Україні та зі зброєю в руках буцімто захищають Росію.

«Промовець чітко не вказав, які приклади він має на увазі, але сьогодні, – коли ми чуємо крик і стогін покалічених душ в Україні, голос крові невинно замордованих жінок, дітей і чоловіків, що кличе із землі до Бога, – із серця звичайної людини виривається плач: Боже, спаси і сохрани всіх людей від такої православної культури!», – наголосив Блаженніший Святослав.

«Боже, – попросив духовний лідер, – благослови українське військо! Боже, прийми сльози, плач, молитви мільйонів українців, жертв цієї війни!»