Глава УГКЦ розпочав душпастирський візит до Канади

19 січня, 17:21
Культура
Глава УГКЦ розпочав душпастирський візит до Канади - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав розпочав душпастирський візит до Канади, де звершить єпископську хіротонію та зустрінеться з українцями.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

18 січня в м. Саскатун Главу УГКЦ привітали представники духовенства й монашества Саскатунської єпархії, зокрема владика-номінант Михайло Смолінський та о. Іван Нагачевський, а також учні і вчителі української двомовної програми Вифлеємської католицької середньої школи.

19 січня о 18:30 місцевого часу (20 січня о 2:30 київського) у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Саскатуні розпочнеться Чин архиєрейського найменування і Велика вечірня, яку очолить владика-номінант. Це Богослужіння «Живе телебачення» ретраслюватиме 20 січня о 9:00 за київським часом.

20 січня о 10:00 місцевого часу (18:00 київського) у храмі Святих Петра і Павла відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія з єпископською хіротонією о. Михайла.

21 січня о 10:00 під час Літургії в катедральному храмі Святого Юрія Блаженніший Святослав здійснить інтронізацію шостого єпископа Саскатунської єпархії. Хіротонію та інтронізацію «Живе телебачення» транслюватиме у прямому ефірі — 20 і 21 січня о 18:00 за київським часом відповідно.

Крім єпископської хіротонії, Глава УГКЦ проведе в Саскатуні низку зустрічей.

21 січня о 19:00 місцевого часу Блаженніший Святослав зустрінеться в катедральному соборі Святого Юрія в м. Саскатун із новоприбулими українцями. Зустріч розпочнеться Молебнем за мир в Україні.

22 січня Патріарх зустрінеться з духовенством Саскатунської єпархії, а 23 січня відвідає Школу імені владики Василя Філевича із двомовною програмою навчання, де серед 270 учнів багато новоприбулих українських дітей. Участь у зустрічі візьмуть також учні української двомовної програми Вифлеємської католицької середньої школи.