Глава УГКЦ відвідав "зранений" рашистами Чернігів

22 квітня, 10:20
Католики
Глава УГКЦ відвідав "зранений" рашистами Чернігів - фото 1
У дні Страсного тижня Блаженніший Святослав приїхав до звільненого з російської облоги Чернігова, відвідав Обласну військову державну адміністрацію та монастир отців редемптористів.

«Ми приїхали, щоб торкнутися ран міста Чернігова. Це місто-герой. Ми так молилися за всіх вас! А сьогодні маю нагоду особисто приїхати, щоб усім вам засвідчити нашу повагу і підтримку нашої Церкви. Наші священники і монахи тут лишилися. Ми налагодили цілу логістику постачання різних гуманітарних вантажів. І хочемо сьогодні теж побачити, що потрібно, які є першочергові потреби», – сказав Блаженніший Святослав на зустрічі з представниками адміністрації області.

Після цього Глава УГКЦ поїхав до монастиря отців редемптористів, де зустрівся зі священниками та вірними УГКЦ, оглянув облаштоване в монастирі бомбосховище, вислухав свідчення про життя та служіння в облозі. Блаженніший Святослав особливо подякував отцям за те, що всі вони залишилися на «своєму духовному бойовому посту» і не покинули міста і людей.

Завершилися відвідини спільною молитвою.

На завершення візиту Блаженніший Святослав нагадав присутнім, як важливо не втрачати віри і надії та побажав, щоб наша християнська надія непохитно підтримувала наш український Чернігів.

Після відвідин Чернігова Предстоятель УГКЦ завітав до Славутича.