Глава УГКЦ висловив співчуття чотирьом Патріархам Східних Католицьких Церков в Лівані

08.08.2020, 07:19
Католики
Глава УГКЦ висловив співчуття чотирьом Патріархам Східних Католицьких Церков в Лівані - фото 1
Через потужний вибух у Бейруті, який забрав життя сотні людей та залишив тисячі пораненими та без даху над голвою,  Глава УГКЦ висловив співчуття  Патріархам Східних Католицьких Церков в Лівані: Бешару Бутросу Раї, Патріарху Маронітської Католицької Церкви, Юссефу І Абсі, Патріарху Мелхітської Греко-Католицької Церкви, Крікору Бедросу ХХ Ґаброяну, Патріарху Вірменської Католицької Церкви, та Ігнатію Йосифу  ІІІ Юнану, Патріарху Сирійської Католицької Церкви.

Листа було написано французькою мовою, повідомляє Департамент інформації УГКЦ..

«У ці дні скорботи та розпачу ми висловлюємо нашу духовну солідарність вам, усім вашим вірним та всьому ліванському народові, а також наше глибоке та щире співчуття родинам загиблих», — йдеться у листі.

Блаженніший Святослав наголосив, що Українська Греко-Католицька Церква єднається зі своїми ліванськими Церквами-сестрами і молиться за жертв цієї трагедії.

«Ми хочемо огорнути вашу Церкву та вашу країну нашою братерською любов’ю та запевнити вас у духовній підтримці в ці часи великої втрати, болю та непевності. Ця жахлива трагедія шокувала весь світ і ми молимося, щоб весь світ об'єднався, надаючи свою підтримку ліванському народові, який так багато вистраждав протягом історії і вже постраждав від глобальної пандемії, економічної кризи та політичних непорозумінь. Ваше місто сильно постраждало, подібно до чоловіка, якого залишили помирати на дорозі до Єрихону. Сьогодні весь світ покликаний стати добрим самарянином, який спонукуваний співчуттям вилікує ваші рани», — наголосив Глава Церкви.

«Дорогі брати і сестри, ми поруч з вами. Ми просимо Господа, щоб Він полегшив ваші страждання, щоб Він прийняв у свої обійми невинні жертви, і щоб Його нескінченна любов подала зцілення розбитим серцям! Нехай наш Господь, який своєю смертю та святим воскресінням смерть подолав, прийме душі померлих та дарує їм вічний упокій у Своєму Царстві. Нехай Господь дарує свій зцілюючий мир серцям усіх тих, хто втратив своїх близьких у цій трагедії. Огортаємо вас своєю молитвою та солідарністю у вічній надії на воскресіння», — додав Глава УГКЦ.