Глава УГКЦ з конгресменом США обговорили стан міжконфесійного діалогу в Україні та виклики пандемії

Глава УГКЦ з конгресменом США обговорили стан міжконфесійного діалогу в Україні та виклики пандемії - фото 1
У резиденції Глави УГКЦ в Києві 21 травня 2021 року відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з відомим американським політиком, конгресменом США шести скликань, почесним президентом Асоціації американських конгресменів Джимом Слеттері.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі було обговорено низку тем, пов’язаних із сучасною ситуацією протидії коронавірусній загрозі. Сторони проаналізували відповіді на пандемію різних країн світу, обговоривши, зокрема, ефективність задоволення духовних потреб вірних. Конгресмену було також представлено суспільну ситуацію в Україні.

Як співорганізатор Президентського національного молитовного сніданку США та координатор групи з міжконфесійного діалогу і примирення, Джим Слеттері цікавився станом міжконфесійного діалогу в Україні. Блаженніший Святослав, Головуючий у ВРЦіРО, докладно охарактеризував цю сферу суспільно-духовного життя та розповів про досягнення Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій у цьому контексті.

Багато часу сторони присвятили обговоренню питань духовно-морального змісту: збереження традиційних сімейних цінностей, захисту людського життя, мирного співжиття між народами в дусі взаємної поваги.
http://news.ugcc.ua/news/glava_ugkts_zustr%D1%96vsya_z_kongresmenom_ssha_dzhimom_sletter%D1%96_93328.html

Слід зазначити, що протягом останніх 17 років Джим Слеттері багато допомагає Україні в залученні інвестицій у регіони, отриманні технічної та фінансової допомоги від США, просуванні інтересів країни в Конгресі США та збереженні України на порядку денному США.

У зустрічі також взяли участь: Павло Унгурян, народний депутат України VI та VIII скликань, координатор Руху молитовних сніданків в Україні, Майкл Жовнір, координатор української делегації на Президентський національний молитовний сніданок США, та митр. прот. Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.

На завершення зустрічі Глава УГКЦ подарував гостям пам’ятні подарунки.