Глава УГКЦ закликав українців економити енергоресурси

16 квітня, 08:58
Католики
Глава УГКЦ закликав українців економити енергоресурси - фото 1
Коли ворог завдає ударів по енергосистемі України, прошу вас економити електроенергію, тому що це необхідна умова для нашої перемоги. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 113-й тиждень повномасштабного вторгнення Росії.

Слова Патріарха Святослава поширив Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ зазначив, що останній тиждень позначений посиленням злочинів росіян проти цивільного населення. Росія витворила нову модель цієї війни, якою є систематичне, щоденне нищення цивільних об’єктів інфраструктури, руйнування міст і сіл України. І ми є свідками цього.

«Упродовж останнього тижня, — розповів духовний лідер УГКЦ, — ми бачили новий виток атаки ворога на енергетичну інфраструктуру України. Майже щоночі росіяни завдають удари по наших містах і селах, намагаючись відрізати цілі області нашої держави від енергопостачання».

Особливого удару, за його словами, цими днями Росія завдала по Київщині. Була знищена велика Трипільська теплоелектростанція, яка живила електроенергією близько 3 млн людей.

"Очевидно, що такі удари — це не просто порушення міжнародного права, а й злочин проти гуманітарного права, яке зберігає всю повноту своєї сили навіть під час ведення бойових дій", - наголосив Глава УГКЦ.